Tvorba webů a aplikací

Potřebujete-li vytvořit nový web nebo webovou aplikaci, zadejte tuto práci profesionálům. To, co potřebujete, je kvalitní produkt, který uživatele zaujme a přiměje k akci.

Vytvoříme pro vás přehledné a srozumitelné stránky, aplikaci nebo eshop, které odpovídají nejen moderním standardům webových stránek, ale i nejnovějším poznatkům online marketingu.

Vytvoříme pro vás přehledné a srozumitelné stránky, aplikaci nebo eshop, které odpovídají nejen moderním standardům webových stránek, ale i nejnovějším poznatkům online marketingu.

Tvorba prezentačních webů

Nechte si od nás navrhnout a vytvořit kvalitní webové stránky. Internetová stránka je nejen vaší vizitkou, ale též nástrojem k oslovení a zaujetí právě těch uživatelů, na které vašimi službami či produkty cílíte.

Dodržení zásad použitelnosti a online marketingu již při samotné tvorbě je pro nás samozřejmostí.

Tvorba eshopů

Dobrý eshop je takový, kde se dobře nakupuje. Je přehledný, uživatelsky přívětivý a návštěvníkovi od vstupu na stránky až do ukončení nákupu neklade žádné odrazující překážky. Pro provozovatele eshopu je naopak důležité, aby ho mohl sám jednoduše editovat a spravovat.

Obraťe se na nás. Víme, jak na to.

Vývoj aplikací

Chcete usnadnit komunikaci mezi zaměstnanci, zajistit přímé propojení webu s klienty nebo usnadnit uživatelům přístup z mobilů a tabletů?

Zadejte nám vaše konkrétní požadavky a my vám navrhneme a naprogramujeme aplikaci na míru.

Vyvíjíme mobilní aplikace, kontaktní formuláře, systémy pro správu obsahu a dokumentů, objednávkové systémy, diskusní fóra, ankety a spousty dalších.

Grafika a multimédia

Hledáte fungující řešení v oblasti reklamy a prezentace vaší firmy? Svěřte tuto starost nám.

Navrhneme pro vás správnou strategii a dáme celé kampani jednotnou vizuální tvář. Zhotovíme vše od loga, designu webu, plakátů, bannerů, velkoplošných reklam či malých dárkových předmětů až po interaktivní prezentace s flashovou animací.

POŠLETE NÁM NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělený v souladu s ustanovením čl. 7 Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)