O nás

Zabýváme se online marketingem, tvorbou webů, aplikací a poskytujeme síťová řešení na míru. Pro vaše internetové stránky jsme schopni zajistit kompletní servis od jejich tvorby po propagaci prostřednictvím online reklamy či sociálních sítí.

O webových stránkách a jejich online prezentaci víme vše, proto se na nás můžete obrátit v jakékoliv fázi vašeho projektu. Provedeme analýzu vašeho webu a následně navrhneme vhodné řešení, které na vaše stránky přivede více návštěvníků a zvýší prodej vašeho zboží.  Toto řešení zahrnuje SEO optimalizaci, kdy se budeme věnovat zlepšení pozice vaší stránky ve vyhledávačích Google a Seznam. Na základě dohody s našimi klienty spravujeme také textový obsah webů a naši copywriteři píší tematické články či newslettery.

Patříme mezi menší firmy, což zákazníkům přináší mnoho výhod. Vycházíme klientům vstříc a pracujeme individuálně podle jejich požadavků. Nabízíme přátelské jednání a náš tým složený ze specialistů na jednotlivá odvětví online služeb úzce spolupracuje na řešení společného cíle.

Pokud potřebujete s vaším webem pomoci, rádi se s vámi sejdeme a poskytneme zdarma úvodní konzultaci.

Vybíráme z našich spokojených zákazníků

Logotyp Educentrum

Pro našeho klienta Bohemia Company s.r.o. jsme vytvořili nové logo zaměřené na jeho školící činnost.

Nabízíme tyto služby

POŠLETE NÁM NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělený v souladu s ustanovením čl. 7 Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)