O nás

Zabýváme se online marketingem, tvorbou webů, aplikací a poskytujeme síťová řešení na míru. Pro vaše internetové stránky jsme schopni zajistit kompletní servis od jejich tvorby po propagaci prostřednictvím online reklamy či sociálních sítí.

O webových stránkách a jejich online prezentaci víme vše, proto se na nás můžete obrátit v jakékoliv fázi vašeho projektu. Provedeme analýzu vašeho webu a následně navrhneme vhodné řešení, které na vaše stránky přivede více návštěvníků a zvýší prodej vašeho zboží.  Toto řešení zahrnuje SEO optimalizaci, kdy se budeme věnovat zlepšení pozice vaší stránky ve vyhledávačích Google a Seznam. Na základě dohody s našimi klienty spravujeme také textový obsah webů a naši copywriteři píší tematické články či newslettery.

Patříme mezi menší firmy, což zákazníkům přináší mnoho výhod. Vycházíme klientům vstříc a pracujeme individuálně podle jejich požadavků. Nabízíme přátelské jednání a náš tým složený ze specialistů na jednotlivá odvětví online služeb úzce spolupracuje na řešení společného cíle.

Pokud potřebujete s vaším webem pomoci, rádi se s vámi sejdeme a poskytneme zdarma úvodní konzultaci.

Vybíráme z našich spokojených zákazníků

Tvorba microsite pro ADSL

Tvorba microsite pro internet ADSL poskytující připojení k internetu a mobilní připojení k internetu.

Nabízíme tyto služby

POŠLETE NÁM NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělený v souladu s ustanovením čl. 7 Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)