Služby

Online marketing

Kvalitní online marketing přináší kvalitní výsledky. Pro zvýšení návštěvnosti a počtu uskutečněných obchodů neboli konverzí na vašem webu existuje celá škála vzájemně se prolínajících základních i pokročilých nástrojů.

Obraťte se na nás rádi vám na základě povahy vašeho webu sestavíme ideální

Tvorba webů a aplikací

Potřebujeteli vytvořit nový web nebo webovou aplikaci, zadejte tuto práci profesionálům. To, co potřebujete, je kvalitní produkt, který uživatele zaujme a přiměje k akci.

Vytvoříme pro vás přehledné a srozumitelné stránky, aplikaci nebo eshop, které odpovídají nejen moderním standardům webových stránek, ale i nejnovějším poznatkům online marketingu.

Síťová řešení

Oslovte nás s vašimi konkrétními požadavky. Navrhneme a zrealizujeme funkční a spolehlivou počítačovou síť podle vašich přání a potřeb.

Efektivní provedení, konfigurace a dobré zabezpečení zajistí bezproblémový chod celého systému. Rádi se postaráme i o následnou údržbu a správu vaší počítačové sítě.

Nechte IT odborníkům a věnujte se svému podnikání.

POŠLETE NÁM NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělený v souladu s ustanovením čl. 7 Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)