Síťová řešení

Oslovte nás s vašimi konkrétními požadavky. Navrhneme a zrealizujeme funkční a spolehlivou počítačovou síť podle vašich přání a potřeb.

Efektivní provedení, konfigurace a dobré zabezpečení zajistí bezproblémový chod celého systému. Rádi se postaráme i o následnou údržbu a správu vaší počítačové sítě.

Nechte IT odborníkům a věnujte se svému podnikání.

Oslovte nás s vašimi konkrétními požadavky. Navrhneme a zrealizujeme funkční a spolehlivou počítačovou síť podle vašich přání a potřeb.

Efektivní provedení, konfigurace a dobré zabezpečení zajistí bezproblémový chod celého systému. Rádi se postaráme i o údržbu a správu vaší počítačové sítě.

Návrhy síťového prostředí HW a SW

Na základě analýzy vašich potřeb navrhneme vhodné síťové řešení tak, aby bylo co nejvýkonnější a zároveň zajišťovalo stabilní IT zázemí pro vaši práci.

Provedeme jak návrhy na jeho instalaci, tak i konfiguraci sítí a serveru. Při práci myslíme i na budoucí rozšiřování IT infrastruktury a možnosti propojení s budoucími technologiemi a aplikacemi.

Správa sítí, serverů a stanic na klíč

Potřebujete komplexní řešení na klíč, pokrývající správu sítí, serverů i koncových PC stanic? Ozvěte se nám.

Vaše pracovny či kanceláře vybavíme kvalitní a funkční technikou, která bude nakonfigurována přesně podle vašich potřeb a požadavků. Následná správa a pravidelná údržba stanic se postará o bezchybný chod vašeho technického zázemí.

Outsourcing IT

Portfolio námi dodávaných IT služeb pokrývá celé spektrum úkonů kompletní správy informačních a komunikačních technologií.

Instalujeme a konfigurujeme HW i SW, staráme se o ochranu, údržbu a zabezpečení, zajišťujeme aktualizace a zálohování.

Ozvěte se nám, nejen když potřebujete tvorbu nového IT prostředí, ale i pro pomoc v případě vzniklých potíží se současným systémem.

Kabelové protipožární postupy

Zabezpečení proti vzniku požáru v místě průchodu kabelů zdivem či jiným stavebním materiálem zajišťují protipožární prostupy.

Svěřte nám tento úkol jsme držiteli certifikátu pro instalaci kabelových protipožárních prostupů systémem Hilti a dokážeme vybrat ten správný typ prostupu, který ve vašem konkrétním případě poskytne tu nejspolehlivější ochranu.

POŠLETE NÁM NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělený v souladu s ustanovením čl. 7 Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)