Online marketing

Kvalitní online marketing přináší kvalitní výsledky. Pro zvýšení návštěvnosti a počtu uskutečněných obchodů neboli konverzí na vašem webu existuje celá škála vzájemně se prolínajících základních i pokročilých nástrojů.

Obraťte se na nás rádi vám na základě povahy vašeho webu sestavíme ideální marketingovou  strategii. 

Kvalitní online marketing přináší kvalitní výsledky. Pro zvýšení návštěvnosti a počtu uskutečněných obchodů neboli konverzí na vašem webu existuje celá škála vzájemně se prolínajících základních i pokročilých nástrojů.

Webová analytika

Analýza webu je esenciálním nástrojem pro stanovení další strategie toho, co je potřeba na vašem webu změnit či vylepšit. Ověřte si, zda a jak vaše stránky návštěvníky oslovují, nebo naopak co konkrétně odrazuje vaše potenciální zákazníky.

Pomocí měřicích nástrojů zjistíme nejen kolik návštěvníků k vám přichází, ale také odkud a jak přišli, kolik času na vašich stránkách strávili či proč web ihned opustili. Rádi také vyhodnotíme, co vaše stránky potřebují z hlediska SEO, linkbuildingu a použitelnosti. Zjistěte, jak je na tom váš web.

Optimalizace webu SEO

Správnou optimalizací vašeho webu pro vyhledávače dosáhneme zlepšení dohledatelnosti vašich stránek a tím pádem i zvýšení návštěvnosti.

Dokážeme zjistit, jaké vyhledávací dotazy jsou pro vás klíčové, a dle toho určit vhodnou strategii. Úprava problematických míst webu, odkud návštěvníci znenadání ze stránek odchází, zase docílí zvýšení konverzí, tedy uskutečněných obchodů. Řešíme správnou indexaci webu, podobu URL adres i všechny další otázky, kterými se dnešní moderní SEO zabývá.

Neutopte se v moři konkurence, dobré SEO vás udrží na hladině.

Linkbuilding a copywriting

Copywriting, tvorba kvalitního obsahu stránek, zajistí čtivost, informativní srozumitelnost a konvertibilitu textů a tím promění návštěvníky vašich stránek v zákazníky.

Kvalitní linkbuilding neboli budování zpětných odkazů na internetu vylepší pozici vašeho webu ve vyhledávačích a zvýší nejen návštěvnost, ale i povědomí o vaší značce.

Zaujměte návštěvníky vašeho webu a nenechte je odejít ke konkurenci

PPC a bannerová reklama

Zvyšte ještě více povědomí o své značce a zajistěte si další návštěvníky umístěním banneru nebo zavedením PPC reklamy.

Účinnost obou nástrojů je skvěle měřitelná a úspěšnost vysoká. Dobrá reklama na váš web přivede vysoce relevantní návštěvníky, které zaujala natolik, aby klikli, přišli na váš web a objednali. Správné nastavení reklam navíc umožňuje zacílení na konkrétní cílové skupiny.

Sociální sítě

Působení na sociálních sítích jako moderní způsob komunikace se zákazníky pomáhá nejen budovat značku, ale i informovat o vašich novinkách a akcích. Lidé mohou vaše odkazy snadno sdílet nebo doporučit svým přátelům. Jsou také skvělým základem pro kvalitní linkbuilding.

Prostředí sociálních sítí je však velmi specifické a komunikace s celým spektrem různých uživatelů vyžaduje určité “know how”.

Obraťte se na nás a my vám pomůžeme vybrat, jestli je pro vás vhodný Facebook, Twitter, Youtube a Pinterest nebo raději LinkedIn a Google+. Založíme vaše profily, které budeme spravovat tak, aby vám přinesly co největší profit.

POŠLETE NÁM NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělený v souladu s ustanovením čl. 7 Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)