Apartman Student

Apartman Student je luxusní ubytování pro studenty v Praze-Kunraticích, které kromě studentských apartmánů nabízí i jiné přidané služby. V areálu kolejí se nachází nadstandardně vybavané pokoje, restaurace a studentský klub, v blízkém okolí pak tenisové kurty, solárium a další restaurace.
Pro tohoto klienta jsme v minulosti realizovali komplexní síťová řešení a instalaci kamerového systému v jejich areálu. V současné době zajišťujeme SEO se zaměřením na zvyšování návštěvnosti webových stránek a dlouhodobě udržujeme klíčová slova na nejvyšších pozicích ve vyhledávačích. Nedílnou součástí práce je linkbuilding a copywriting. Web jsme naprogramovali tak, aby byl responzivní.

Klient:
Apartman Student

Datum zahájení spolupráce:
únor 2012

Použité technologie:
SEO, webová analytika, linkbuilding, copywriting

Odkaz:
http://www.apartmanstudent.cz/

POŠLETE NÁM NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělený v souladu s ustanovením čl. 7 Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)